מערכת הנשקים הטובה בעולם

מחפשים תמיד את הטוב ביותר? תבחרו באקס קומבט. צאו לקרב עם נשקי הלייזר טאג והפיינטבול המתקדמים בעולם.

הנשקים שלנו הכי טובים. נקודה. איך אנחנו יודעים? כי הנשקים מיובאים באופן מיוחד מחברת Icombat האמריקאית, חברת ענק המתמחה בייצור נשקי משחק.

תבינו, הנשקים שלנו הם לא איזה פלסטיק זול ומצפצף. אלה אמנם נשקי דמה, אבל הם הדבר הקרוב ביותר לדבר האמיתי. הנשקים כולם בנויים על פי מודלים של כלי נשק מקוריים כמו קלצ'ניקוב ו-M16, והם דומים כל כך למקור עד שהם משמשים לאימונים של כוחות ביטחון בארץ ובעולם.

מתחם הלייזר טאג

משחק אסטרטגי עם הנשקים החכמים היחידים בשוק

משחק הלייזר טאג שלנו מבוסס על כלי נשק חכמים. מה זה אומר? כל כלי הנשק מחוברים למערכת ממוחשבת העוקבת אחרי כל התנועות והנתונים במשחק. מי פגע? מי נפגע? כמה פסילות נשארו לשחקן עד game over ועוד המון מידע שהופך את המשחק למעניין ואינטראקטיבי במיוחד. הנתונים מוצגים על צג דיגיטלי שמצוי על כלי הנשק וכן על מסך מרכזי. בהתאם למידע המוצג יוכלו השחקנים לתכנן את האסטרטגיה למשימות הבאות, ולנצח.

כל המידע על המשחק מגיע למרכז הבקרה שנמצא אצל מנהל המשחק. על סמך המידע הזה יכול המנהל לבצע שינויים בזמן אמת, לשנות את כמות הפגיעות לחיסול שחקן, להוסיף תחמושת לשחקנים ועוד. השליטה מאפשרת ליצור מגוון עצום של משחקים המתאימים בדיוק למאפיינים של המשתתפים. בין המשחקים שלנו: תפוס את הדגל, משחקי צליפה, כיבוש מחנה היריב ועוד.

הזמינו מקום
ותתחילו להלחם

7, 4, 2, אש!

הקרב מתחיל
ברגע זה.

אתם מוכנים?