ימי הולדת ובר מצוות

יום הולדת יש רק פעם בשנה, וכדי להפוך אותו למיוחד באמת כדאי לבחור מקום מושלם לאירוע. אקס קומבט – מתחם הלייזר טאג והפיינטבול החדשני בסביון מזמין אתכם, את ילדיכם ואת כל המשפחה והחברים לפעילות אתגרית שלא תאפשר לכם להוריד את האצבע מההדק.

בערך חצי שנה לפני יום ההולדת שלו אתם כבר מתחילים לדאוג. ההורים של ילי סגרו חוף למסיבה. אצל הראל לקחו את כולם לטיול אופניים וביום ההולדת של אדוה "רק" לקחו את כל הכיתה לסרט. עם אקס קומבט אתם לא צריכים לדאוג. מתחם הפיינטבול והלייזר טאג המתקדם בישראל מזמין אתכם לחוויה יוצאת דופן.

המטרה: ליצור לכם יום הולדת מושלם

המטרה שלנו באקס קומבט היא קודם כל ליצור עבור ילדיכם יום הולדת מושלם. האירוע שלכם נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו, ומבחינתנו הצלחה היא מבול טלפונים של הורים שמספרים לכם שהילדים שלהם נהנו בטירוף.

מה זה בכלל אקס קומבט ?

אקס קומבט הוא מתחם הפיינטבול והלייזר טאג המתקדם בישראל. המתחם ממוקם בסביון, רבע שעה בלבד מתל אביב ומציע למבקרים מגוון פעילויות מלאות אדרנלין. חבילות יום ההולדת שלנו מתאימות לכל הגילאים (החל מגיל 5), כאשר תוכלו לבחור בין פעילות במתחם הלייזר טאג, הפיינטבול או רובי נרף לילדים קטנים. בנוסף, תוכלו לשלב גם ביקור בבריכה בקאנטרי הסמוך.

יודעים למי יש יום הולדת

אנחנו רוצים שהילד או הילדה שחוגגים יום הולדת במתחם ירגישו שזה היום שלהם. איך אנחנו עושים את זה? קודם כל בעזרת נשק משודרג אותו יקבלו רק ילד או ילדת יום ההולדת. בנוסף, חלק מרכזי מהפעילות יהיה מרוכז בילד החוגג, שיהיה קפטן הקבוצה ויוביל אותה להישגים במשחק.

חוויה בלתי נשכחת באקס קומבט

כדי שלא יהיה שום סיכוי שתשכחו את החוויה שתעברו במתחם, נדאג להעביר לכם סרטון יום הולדת מלא אקשן. את הסרטון נצלם במהלך הפעילות, נערוך אותו ונשלח אליכם. בסיום הפעילות יקבלו המשתתפים גם מתנה קטנה, כי תמיד כיף לקבל הפתעות.

איכות היא לא מילה גסה

איכות, איכות ועוד פעם איכות. נשקי הלייזר טאג והפיינטבול שלנו מיובאים מבית Icombat, החברה המובילה בתחום. שימוש בנשקים מתקדמים מבטיח חווית משחק מעולם אחר. תתכוננו להמון תחכום, אסטרטגיה ואדרנלין.

מתחם הלייזר טאג

מתחם הלייזר טאג מדמה לוחמת שטח בנוי בכפר אפריקאי. נשקי הלייזר טאג מחוברים למערכת המשדרת פגיעות בזמן אמת. מי נפגע? מי נפצע? מי פגע? כמה תחמושת נותרה לכל אחד וכמה פגיעות נותרו לשחקן עד שהוא נפסל. כל הנתונים משודרים לצג הדיגיטלי בכלי הנשק ולמסך המרכזי, כך שכולם יוכלו להתעדכן.

המשתתפים יוכלו לבחור מבין חמישה סוגים של כלי נשק, וילד יום ההולדת יקבל נשק משודרג משלו, כמו שהבטחנו 😉

מתחם הפיינטבול

מגרש פיינטבול אמריקאי מקצועי הראשון מסוגו בארץ יחד עם ציוד מקצועי ומתוחזק כראוי ומדריכים מקצועיים מייצרים חוויית משחק בלתי רגילה ושלא נראתה כמותה בישראל!

מדריכים מקצועיים שמבטיחים פעילות דינמית לכל אורך האירוע

חשוב שתבינו שהפעילות במתחם היא לא התרוצצות סהרורית עם כלי נשק. הצוות שלנו נמצא בשליטה כל הזמן. אלה מדריכים מקצועיים ומנוסים שיפעילו את הילדים לאורך כל זמן הפעילות ולא יתנו להם להשתעמם לרגע.

הפעילות מבוססת על משחקונים עם חוקים שונים. והמדריך יזהה מתי הגיע הזמן להחליף משחק (בערך כל 10 דקות). את המשחקים פיתחנו על סמך הניסיון שלנו בשטח ועל בסיס הניסיון של חברת iCombat האמריקאית.

אחרי שקראתם את כל זה הציפיות שלכם מהפעילות בטח גבוהות מאוד. אנחנו מבטיחים לעמוד בהן, ולספק לכם פעילות ייחודית שכולם ידברו עליה עוד הרבה זמן.

רוצים לקבל מידע נוסף? נענה לכם על כל שאלה בטלפון.

יום הולדת כזה עוד לא ראיתם!

למידע על חבילות
יום ההולדת שלנו
השאירו פרטים:

הקרב מתחיל
ברגע זה.

אתם מוכנים?

הזמינו מקום
ותתחילו להלחם

7, 4, 2, אש!